» » Фейєрверк талантів

Фейєрверк талантів

 На виконання плану роботи департаменту освіти і науки, молоді і спорту Запорізької міської ради на 2014-2015 навчальний рік та з метою підтримки і заохочення творчої  діяльності працівників позашкільних навчальних закладів міста, мотивації педагогів до професійного зростання, відзначення високого рівня педагогічної майстерності та здобутих в 2014-2015 н.р. професійних перемог 10.06.2014 на базі Запорізького міського дитячого ботанічного саду було організовано та проведено міське свято майстерності «Феєрверк талантів» для управлінців та педагогів позашкільних навчальних закладів міста.
 
 
Були нагороджені Почесними грамотами виконавчого комітету Запорізької міської ради переможці, призери та учасники  міського, обласного та державного етапів Всеукраїнського конкурсу професійної майстерності працівників позашкільних навчальних закладів «Джерела творчості» за 2014-2015 навчальний рік.
 
 
Міське свято педагогічної майстерності «Феєрверк талантів» проводиться  з  метою підтримки і заохочення творчої  діяльності педагогів та управлінців  позашкільних навчальних закладів міста згідно п’яти номінаціям:
Номінація «Гордість позашкілля»:
-номінують переможці та призери міського, обласного та державного етапів Всеукраїнського конкурсу майстерності педагогічних працівників позашкільних навчальних закладів «Джерело творчості» 

Номінація «Територія творчості»:
-номінуються керівники позашкільних навчальних закладів міста, які створили умови для успішної реалізації творчих ініціатив або інноваційних проектів на рівні  міста, області, держави
 
 
  
Номінація «Добра справа»:
-номінуються творчі особистості, які проявили себе під час реалізації суспільних проектів міського рівня 
 
Номінація «Інноваційний пошук»:
-педагоги позашкільних навчальних закладів, які мають змістовно цінні  методичні розробки, важливі педагогічні знахідки,  інноваційні відкриття
 
 
  
Номінація «Формула успіху»:
-педагоги позашкільних навчальних закладів , які мають вагомі досягнення дитячих колективів та сприяють розкриттю яскравих талантів вихованців.
 
 
 
 
Претенденти у номінаціях були нагороджені грамотами департаменту освіти і науки, молоді та спорту, а переможці серед претендентів у номінаціях  - грамотами департаменту освіти і науки, молоді та спорту та пам’ятними медалями «Феєрверк талантів» за рішенням експертної  ради.
 
 
 
 
 

Заступник директора з НВР   
Бондаренко О.Б.         

скачать dle 10.2 КиноСвин
12-06-2015, 10:21
842 просмотров
  
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо зайти на сайт под своим именем.
КОММЕНТАРИИ
2
Sharon Cunningham 1 февраля 2018 07:22
2it2rCUBk Quia officiis consequatur quaerat minus sapiente.
Цитировать         
Michael Wong DDS 10 февраля 2018 05:56
Q2WA7Il2O Reiciendis asperiores sit molestiae vero accusamu
Цитировать         
ДОБАВИТЬ КОММЕНТАРИЙ
Ваше имя: *
Ваш e-mail: *
Текст комментария:
Код: Включите эту картинку для отображения кода безопасности
обновить, если не виден код
Введите код: