» » Розклад роботи гуртків

Розклад роботи гуртків


Розклад

занять творчих об’єднань Запорізького міського дитячого ботанічного саду на I півріччя 2014-2015 н.р.

 

у БУДНІ дні


П.І.П.

Назва гуртка

ПН.

ВТ.

СР.

ЧТ.

ПТ.

1.

Белименко Ю.А.

Еколенд

(каб. № 4)

14:00-14:45

14:55-15:40

15:00-15:45

15:55-17:00

14:00-14:45

14:55-15:40

15:00-15:45

15:55-17:00

2.

Бондаренко О.Б.

Соціум і природа

(бібліотека)

15:20- 16:05

16:15-17:00

15:20- 16:05

16:15-17:00

15:20- 16:05

16:15-17:00

15:20- 16:05

16:15-17:00

3.

Васько В.В.

Природнича інформатика

(каб. №1)

14:00-14:45

14:50-15:35

14:00-14:45

14:50-15:55

12:00-12:45

12:55-13:40

13:45-14:30

14:35-15:40

4.

Войтюк Т.М.

Природнича інформатика

(каб.№ 1)

14:35-15:20

15:25-16:10

16:15-17:00

17:05-18:10

12:00-12:35

12:40-13:15

15:40-16:25

16:30-17:35

14:00-14:45

14:50-15:35

15:40-16:25

16:30-17:35

12:00-12:35

12:45-13:20

16:00-16:45

16:55-18:00

5.

Гавриш Р.В.

Основи біоетики

(на базі ЗБЛ «Перспектива»)

15:15-16:00

16:10-16:55

15:15-16:00

16:10-16:55

14:30-15:15

15:25-16:10

15:15-16:00

16:10-16:55

6.

Данілєвська О.В.

Природна майстерня

(каб. № 10)

10:00-10:30

10:40-11:10

11:20-11:50

11:20-12:00

12:10-12:50

13:00-13:45

13:55-14:40

14:50-15:35

10:30-11:00

11:10-11:40

11:50-12:20

11:00-11:40

11:50-12:30

13:00-13:45

13:55-14:40

14:50-15:35

Данілєвська О.В.

Екологічна мода

(каб. № 10)

13:00-13:45

13:50-14:40

15:00-15:45

15:55-16:40

16:50-17:35

13:00-13:45

13:50-14:40

15:00-15:45

15:55-16:40

16:50-17:35

7.

Єрьоміна Т.І.

Юні валеологи

(на базі ЗНВК № 60)

15:30-16:10

16:20- 17:00

15:30-16:10

16:20- 17:00

15:30-16:10

16:20- 17:00

15:30-16:10

16:20- 17:00

8.

Катирєва Н.К.

Фарби природи

(каб. № 3

каб. № 10 - субота)

10:30-11:00

11:10-11:40

15:00-15:45

15:55-16:40

10:30-11:00

11:10-11:40

9.

Коваль В.В.

Друзі природи

(на базі ЗОШ № 42)

14:00-14:40

14:50-15:30

14:00-14:40

14:50-15:30

14:00-14:40

14:50-15:30

14:00-14:40

14:50-15:30

10.

Косякова С.В.

Саду мого дивосвіт

(каб. № 7)

12:00-12:45

12:55-13:40

13:50-14:35

12:00-12:45

12:55-13:40

13:50-14:35

11.

Масловська Н.Л.

Райдуга

(каб. № 3)

12.

Нечитайло В.О.

Флора

(каб. № 7)

12:00-12:35

12:45-13:20

14:00-14:45

14:55-15:40

12:00-12:35

12:45-13:20

14:00-14:45

14:55-15:40

13.

Ніконова М.Ю.

У царстві «ЕКО»

(на базі ЗНВК № 60)

15:30-16:10

16:20- 17:00

15:30-16:10

16:20- 17:00

12:00-12:40

12:50-13:30

15:30-16:10

16:20- 17:00

14.

Осіпова Н.В.

Гармонія квітів

(на базі гімназії «Основа»)

13:50-14:30

14:40-15:20

13:50-14:30

14:40-15:20

13:50-14:30

14:40-15:20

15:30-16:10

16:20-17:00

15.

Приходько В.І.

Основи екологічних знань

(на базі ЗНВК № 19)

14:35-15:20

15:30-16:15

14:35-15:20

15:30-16:15

14:35-15:20

15:30-16:15

14:35-15:20

15:30-16:15

16.

Смирнова А.В.

У світі екологічних проблем (каб. № 7)

15:00-15:45

15:55-16:40

14:20-15:05

15:15-16:00

Смирнова А.В.

Перлина зеленсвіту

(На базі авіаційного коледжу)

15:45-16:30

16:40-17:25

17.

Тельмінова І.І.

Дивовижний світ природи

(на базі саду ЗНВК № 60)

10:30-11:00

11:10-11:40

15:30-16:10

16:20-17:00

10:30-11:00

11:10-11:40

15:30-16:10

16:20-17:00

18.

Третяк Т.В.

Зелений світ

(каб. № 3- вівторок

каб. № 7- четвер )

13:00-13:45

13:55-15:00

15:10-15:55

16:05-17:10

13:00-13:45

13:55-15:00

15:10-15:55

16:05-17:10

19.

Шалімов І.В.

Юні ботаніки

(на базі медичного коледжу)

15:00-15:45

15:55-16:40

14:00-14:45

14:55-15:40

14:00-14:45

14:55-15:40

15:50-15:35

15:45-16:30

20.

Шалімова Т.А.

Ми і довкілля

(на базі ЗНВК № 60)

14:00-14:45

14:55-15:40

15:50-16:35

16:45-17:30

14:00-14:45

14:55-15:40

15:50-16:35

16:45-17:30


у ВИХІДНІ дні
 
< скачать dle 10.2КиноСвин
19-09-2014, 01:09
927 просмотров
  

П.І.П.

Назва гуртка

СБ.

НД.

1.

Белименко Ю.А.

Еколенд

(каб. № 4)

2.

Бондаренко О.Б.

Соціум і природа

(бібліотека)

3.

Васько В.В.

Природнича інформатика

(каб. №1)

4.

Войтюк Т.М.

Природнича інформатика

(каб.№ 1)

5.

Гавриш Р.В.

Основи біоетики

(на базі ЗБЛ «Перспектива»)

6.

Данілєвська О.В.

Природна майстерня

(каб. № 10)

Данілєвська О.В.

Екологічна мода

(каб. № 10)

7.

Єрьоміна Т.І.

Юні валеологи

(на базі ЗНВК № 60)

8.

Катирєва Н.К.

Фарби природи

(каб. № 3

каб. № 10 - субота)

15:15-16:00

16:10-16:55

9.

Коваль В.В.

Друзі природи

(на базі ЗОШ № 42)

10.

Косякова С.В.

Саду мого дивосвіт

(каб. № 7)

11.

Масловська Н.Л.

Райдуга

(каб. № 3)

13:10-13:40

13:50-14:20

14:30-15:15

15:25-16:10

13:10-13:40

13:50-14:20

14:30-15:15

15:25-16:10

12.

Нечитайло В.О.

Флора

(каб. № 7)

13.

Ніконова М.Ю.

У царстві «ЕКО»

(на базі ЗНВК № 60)

14.

Осіпова Н.В.

Гармонія квітів

(на базі гімназії «Основа»)

15.

Приходько В.І.

Основи екологічних знань

(на базі ЗНВК № 19)

16.

Смирнова А.В.

У світі екологічних проблем (каб. № 7)

Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо зайти на сайт под своим именем.
КОММЕНТАРИИ
1
Пользователь offline afozacyf 13 августа 2018 15:33
Znakomite maski maska absolut repair lipidium do w?os?w
Цитировать         
ДОБАВИТЬ КОММЕНТАРИЙ
Ваше имя: *
Ваш e-mail: *
Текст комментария:
Код: Включите эту картинку для отображения кода безопасности
обновить, если не виден код
Введите код: