» » Вітаємо переможців ІV міського конкурсу інформаційних технологій

Вітаємо переможців ІV міського конкурсу інформаційних технологій

Вітаємо переможців ІV міського конкурсу
 інформаційних технологій

      23 та 24 грудня 2014 року на базі Комунарського районного центру молоді та школярів відбувся ІV міський конкурс інформаційних технологій.  
     Під керівництвом Войтюк Тетяни Миколаївни вихованці гуртка «Природнича інформатика» Запорізького міського дитячого ботанічного саду Косякова Мирослава,  Гузенко Маргарита, Денисов Сергій та Дюженко Анастасія взяли участь у конкурсі в 2-х номінаціях: «Юніор» та «Офіс». 

   
 В номінації «Юніор» за 2 години вихованці повинні були скласти пазли з прапорів ЄС та зробити відеоролик.  На виконання завдань учасникам було відведено 4 години. У номінації «Офіс» необхідно було створити сторінки для  буклету на тему «Європейський Союз», бази даних Access та таблиці з діаграмами в Excel, мультимедійну презентацію з використанням анімації, гіперпосилань, навігації, музики тощо.
   
 На другий конкурсний день учасники захищали власні проекти. Під час захисту конкурсанти активно дискутували, аналізували як власні досягнення, так і інтелектуальні здобутки інших учасників конкурсу. 
      До журі конкурсу були запрошені: Заховалко Тетяна Вікторівна, кандидат фізико-математичних наук, доцент кафедри економічної кібернетики ЗНУ;  методист науково-методичного центру позашкільної освіти ЗОІППО Голдобіна Клара Борисівна та кандидат економічних наук, викладач кафедри економічної кібернетики ЗНУ Шаповалова Вікторія Олександрівна. 
      В кожній номінації було визначено І, ІІ та ІІІ місця за кількістю одержаних балів. Переможці отримали цінні подарунки (флешки) і грамоти Департаменту освіти і науки, молоді та спорту Запорізької міської ради. 

 
Вітаємо переможців конкурсу, вихованців гуртка «Природнича інформатика»: 
Дюженко Анастасію, за зайняте 1-е місце у номінації «Офіс»;
Денисова  Сергія, за зайняте 1-е місце у номінації «Юніор»;
Косякову Мирославу, за зайняте 2-е місце у номінації «Юніор»;
Гузенко Маргариту, за зайняте 2-е місце у номінації «Юніор»

 
 
та висловлюємо подяку керівнику гуртка Войтюк Тетяні Миколаївні за якісну підготовку учасників ІV міського конкурсу інформаційних технологій.
  
Юлія Белименко,
методист відділу методичного ЗМДБС
 
 
скачать dle 10.2 КиноСвин
6-01-2015, 01:12
657 просмотров
  
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо зайти на сайт под своим именем.
ДОБАВИТЬ КОММЕНТАРИЙ
Ваше имя: *
Ваш e-mail: *
Текст комментария:
Код: Включите эту картинку для отображения кода безопасности
обновить, если не виден код
Введите код: