» » Турнір «Інформаційний калейдоскоп»

Турнір «Інформаційний калейдоскоп»

Турнір «Інформаційний калейдоскоп»

    Сучасні інформаційні технології відіграють значущу роль у всіх сферах суспільства. Вони увійшли у буденне життя майже кожної людини. Саме тому діти та учнівська молодь прагнуть ознайомитись із сучасним станом глобального інформаційного простору і отримати якісні навички щодо роботи з інформаційно-комп’ютерними технологіями та цифровими пристроями. Саме тому популярність гуртка «Природнича інформатика» у Запорізькому дитячому ботанічному саду з кожним днем стає все більшою.
 
 

     Мета і основний зміст роботи гуртка «Природнича інформатика»: за допомогою комп’ютерних технологій та Інтернету привернути увагу вихованців до проблем навколишнього середовища та екології. Навчити відстежувати зміни у природі та прищеплювати любов до неї. Пробудити екологічну свідомість вихованців, виховувати екологічну культуру, формувати активну життєву позицію до природоохоронної діяльності. Вчити не залишатися байдужими до проблем екології та навколишнього середовища.
 
     
Керівник гуртка «Природнича інформатика» Войтюк Тетяна Миколаївна  кожне заняття робить незвичайним та цікавим. Поряд з вихованцями загальноосвітніх навчальних закладів міста, опановують основи інформаційних технологій вихованці Обласного психоневрологічного санаторію. Днями вихованці санаторію відвідали неймовірно цікаве нетрадиційне заняття-турнір «Інформаційний калейдоскоп». 
 
 

     Вихованці двох команд «Amigo» і «Mouse» (назви команд діти придумали самі) під керівництвом капітанів активно боролися за першість. Гуртківці брали участь у восьми турах. Вони розшифровували анаграми, на швидкість відповідали на запитання у конкурсі «Далі, далі, далі», складали слова, перекладали прислів’я з комп’ютерної мови на українську, розгадували кросворди і ребуси у конкурсі «Мудреці», грали у гру «Щасливий випадок». 
     А перемогла, звичайно, дружба. Діти були надзвичайно задоволені. Граючи і навчатися легше! 

Юлія Белименко, 
методист відділу методичного ЗМДБС  
 
 
скачать dle 10.2 КиноСвин
6-01-2015, 03:11
812 просмотров
  
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо зайти на сайт под своим именем.
КОММЕНТАРИИ
1
Пользователь offline aqytuk 15 декабря 2017 19:57
Цитировать         
ДОБАВИТЬ КОММЕНТАРИЙ
Ваше имя: *
Ваш e-mail: *
Текст комментария:
Код: Включите эту картинку для отображения кода безопасности
обновить, если не виден код
Введите код: