» » Подяка депутатам

Подяка депутатам

 
 
 
 
 
Щиро вдячні за Вашу турботу

         Запорізький міський дитячий ботанічний сад – є парком - пам’яткою садово-паркового мистецтва місцевого значення. Він входить у склад   природного заповідного фонду України та охороняється як національне надбання світової системи природних ресурсів.
         Сучасний ботанічний сад має у своєму господарстві 20 теплиць, площею 2000 кв. м. А на 12 га відкритого грунту висаджені більш як 4 тис. токсонів з Європи, Азії, Африки, Південної та Північної Америки.
         Колекційний фонд, який включає в себе рідкісні та екзотичні рослини потребує великої уваги та кваліфікований догляд дорогими мінеральними добривами, а це – немалі матеріальні затрати.
         Неможливість забезпечення професійної та повноцінної охорони колекційного фонду червонокнижних, рідкісних та зникаючих рослин, призвела до збільшення кількості випадків хуліганства на території ботанічного саду. Ці прикрі випадки трапилися через велику площу території навчального закладу і малу кількість сторожів. На сьогодні, у Запорізькому міському дитячому ботанічному саду охорону приміщень, рослин, лабораторій, теплиць, дендропарку здійснюють згідно штатного розкладу,  лише три охоронці в зміну.
         В зв’язку з цим, адміністрація Запорізького міського дитячого ботанічного саду звернулась з проханням про допомогу до всіх не байдужих і люблячих природу рідного краю людей, в тому числі і до 47 народних депутатів Запорізької міської ради.
Дозвольте висловити щиру вдячність тим народним депутатам міської ради, які відгукнулись на звернення про допомогу та зробили щедрий благодійний внесок на  придбання дорогих мінеральних добрив та встановлення відеонагляду на території Запорізького міського дитячого ботанічного саду:
-    Рекалову Геннадію Олександровичу,
-    Тарану Роману Олеговичу,
-    Бірюкову Ігору Олексійовичу,
-    Чухрай Раїсі Василівні,
-    Кузенко Володимиру Васильовичу,
-    Костенко Ірині Борисівні,
-    Маринюк Людмилі Вікторівні,
-    Лочоха Ользі Василівні,
-    Нетребі Андрію Володимировичу,
-    Пидоричу Руслану Олександровичу.

          Від імені всіх, хто зацікавлений у благородній справі - наукової і навчально-дослідницької діяльності еколого-натуралістичного напрямку, формування екологічно грамотного суспільства,  культури і пропаганди  екологічного світогляду, Ви, безсумнівно, заслуговуєте на найщирішу і найглибшу вдячність від усього колективу ботанічного саду.

         Ви назавжди – наші найліпші друзі й найбажаніші відвідувачі!

         Завжди ради бачити Вас у Запорізькому міському дитячому ботанічному саду!З повагою, директор ЗМДБС     
                                                  Т.І.Єрьоміна

скачать dle 10.2 КиноСвин
11-04-2015, 01:08
1018 просмотров
  
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо зайти на сайт под своим именем.
ДОБАВИТЬ КОММЕНТАРИЙ
Ваше имя: *
Ваш e-mail: *
Текст комментария:
Код: Включите эту картинку для отображения кода безопасности
обновить, если не виден код
Введите код: