» » Магнолія гібридна 'Black Tulip' (Magnolia 'Black Tulip')

Магнолія гібридна 'Black Tulip' (Magnolia 'Black Tulip')

Магнолія гібридна 'Black Tulip' (Magnolia 'Black Tulip')

Магнолія 'Black Tulip' (Magnolia 'Black Tulip') —вид квіткових рослин, що входить до роду Магнолія (Magnolia), родини Магнолієві (Magnoliaceae). Цю рослину ще називають чашоподібною магнолією, деревом тюльпана, а також магнолією гібридною. Виведена у Франції в 1820 році колишнім дипломатом французької армії Етьєном Суланжем Магнолії в дикому вигляді ростуть на території Південної та Північної Америки, Південно-Східної Азії, на островах Ява і Суматра. Придатна до вирощування по всій території України. Колекція магнолій цього виду єтакож у Національному ботанічному саду імені Миколи Гришка НАН Україниі в ботанічному саду імені Фоміна університету Шевченка.

Магнолія гібридна "Блек Туліп" (Magnolia 'Black Tulip') - листопадний великий чагарник або невелике дерево з коротким стволом. В молодості з розлогими гілками і пірамідальною кроною, з віком більш округлою і широкою. Кора стовбура гладка, сіра, гілок— сірувато-коричнева з восковим нальотом, молоді пагони коричнювато-оливкові, злегка махрові, пізніше голі. Бруньки шовковисто-махрові. Листя магнолії велике світло-зелене, обернено-яйцеподібноі форми з коротким вістрям на верхівці, зверху голі, знизу мають легкий ворс.

Зацвітає рослина ще до появи листя в квітні-травні. Квіти ефектні тюльпаноподібні, бузкового відтінку 12-18см. Насіння дозріває у вересні— жовтні. Плід— 8-16см завдовжки і 3-7см шириною, рожево-пурпурний.

Магнолія гібридна "Блек Туліп" (Magnolia 'Black Tulip')віддає перевагу сонячним, або злегка затіненим, але обов'язково захищеним від вітру ділянкам. До ґрунтів не вимоглива. Але найбільше віддає перевагу кислим ґрунтам з насиченою органікою. Головне, щоб він був пухким, родючим, гумусовим, рівномірно зволоженим і з хорошим дренажем. Бажано проводити підгодівлю магнолії: навесні та влітку - азотні добрива для гарного розвитку, в середині - кінці літа калійні, щоб магнолія вчасно завершила вегетацію і успішно перезимувала. Зі спеціалізованих добрив магнолії підходять комплекси для азалій, рододендронів та хвойних, відповідно весняні та осінні.

 

Магнолія гібридна 'Black Tulip' (Magnolia 'Black Tulip')
Магнолія гібридна 'Black Tulip' (Magnolia 'Black Tulip')

скачать dle 10.2 КиноСвин
12-04-2018, 13:59
880 просмотров
  
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо зайти на сайт под своим именем.
ДОБАВИТЬ КОММЕНТАРИЙ
Ваше имя: *
Ваш e-mail: *
Текст комментария:
Код: Включите эту картинку для отображения кода безопасности
обновить, если не виден код
Введите код: