Сортировать статьи по: дате | популярности | посещаемости | комментариям | алфавиту

Конференція "Краєзнавчі нариси Запорізького краю"

Вихованці гуртка "Світ навколо нас" (керівник Шама Н. М) прийнял участь у конференції "Краєзнавчі нариси Запорізького краю".
Вітаємо дипломантку - Карась Марію Олександрівну, секція "Природниче краєзнавство"

24-11-2020, 14:26

Стежини рідної землі-2020

Вихованці гуртків прийняли участь у традиційному фестивалі декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва «Стежини рідної землі». Тема фестивалю - "Здорова нація - сильна держава". Фестиваль проводився у дистанційному форматі. Вітаємо лауреатів фестивалю: Яремчук Алісу і Плешнукову Олександру!
Бажаємо подальших творчих успіхів і натхнення!
20-11-2020, 11:07

Зберемо воєдино всю нашу родину

Зберемо воєдино всю нашу родину Сім’я – це місце, де тебе зрозуміють і допоможуть, порадіють твоїм успіхам, а в разі невдачі скажуть: «Ми тебе любимо - і в тебе все обов’язково вийде!». Фестиваль сімейної творчості «Зберемо воєдино всю нашу родину» виявляє і підтримує талановиті та обдаровані родини
19-11-2020, 09:22

Дайджест наших перемог!

Досягнення нашіх гуртківців за останні роки. Пишаємось!
29-05-2020, 14:08

Мистецтво країн Європейського регіону у просторі світової культури

У талановитих педагогів - креативні й успішні вихованці! 

Ексклюзивний майстер клас від Ольги Данілєвської та Марини Івченко на VI Міській науково - практичній конференції "Мистецтво країн Європейського регіону у просторі світової культури" за темами: "Флораріум як частина сучасної світової культури. Шлях до екологічного виховання" і "Техніка гарячого батіка - витончений шлях до взаєморозуміння світоглядів".
Цікаво, сучасно, модно!
3-03-2020, 12:58

Таланти міста Z

20 лютого наші вихованці прийняли участь у міському конкурсі - майстерні дитячої творчості " Таланти міста Z". Вихованці відвідали виставку та майстер - класи. Учасників нагородили грамотами за участь. Діти отримали хороший настрій, позитивні враження та масу задоволення!
22-02-2020, 12:30

«Замість ялинки - новорічна композиція»

З метою пропаганди серед молоді бережливого ставлення до природи, активізації участі широкого кола дітей в природоохоронній роботі зі збереження зеленого багатства рідного краю, розвитку творчої ініціативи та пізнавальної і практичної діяльності вихованців гуртків традиційно, наприкінці грудня, в ботанічному саду проходить дивовижний конкурс-виставка «Замість ялинки - новорічна композиція».

 

 

27-12-2019, 14:15

«СТЕЖИНИ РІДНОЇ ЗЕМЛІ»

30-го жовтня 2015 року з метою розвитку та популяризації авторських творів з декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва, розвитку творчої особистості, обміну досвідом між творчими майстернями позашкільних навчальних закладів, вихованці Запорізького міського дитячого ботанічного саду прийняли участь у проведення 10-го фестивалю декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва «Стежини рідної землі».
5-11-2015, 10:30