Сортировать статьи по: дате | популярности | посещаемости | комментариям | алфавиту

Вчимося заповідувати - V етап

Вітаємо Завгородню Валерію, студетку 1 курсу Заопрізького авіаційного коледжу, вихованку гуртка "Природа та екологія" за І місце у Всеукраїнському конкурсі "Вчимося заповідувати - V етап".
 

8-01-2021, 14:34

Заповідні краєвиди Запорізького краю

Вітаємо переможців обласного екологічного Форуму «Заповідні краєвиди Запорізького краю»
Завгородня Валерія - І місце!
Андрющенко Сергій - ІІ місце
Форум проводився 17 грудня 2020 року в режимі on-line. Вихованці гуртка "Природа і екологія", керівник Завгородня Тетяна Володимірівна, вивчали екологічний стан русла Суха Московка (басейн нижньої течії Дніпра), яка протікає в північній частині парку.
Вітаємо переможців та бажаємо успіхів у науковій діяльності!

5-01-2021, 16:11

«Різдвяний подарунок другу»

«Різдвяний подарунок другу»23.12.2020 року на базі Позашкільного навчального закладу «Центр естетичного виховання Хортицького району» Запорізької міської ради Запорізької області пройшов конкурс виробів декоративно-прикладного мистецтва серед позашкільних закладів освіти міста «Різдвяний подарунок другу».

24-12-2020, 14:08

Наші талановиті педагоги!

10 грудня завершено Міський етап Всеукраїнського конкурсу творчої педагогічної  майстерності  працівників   позашкільних навчальних закладів "Джерело творчості". 
Вітаємо нашу учасницю Івченко Марину, керівника гуртка "Фарби природи" з почесним ІІІ місцем! 
Це лише початок шляху для подальших перемог!
11-12-2020, 12:25

Конференція "Краєзнавчі нариси Запорізького краю"

Вихованці гуртка "Світ навколо нас" (керівник Шама Н. М) прийнял участь у конференції "Краєзнавчі нариси Запорізького краю".
Вітаємо дипломантку - Карась Марію Олександрівну, секція "Природниче краєзнавство"

24-11-2020, 14:26

Стежини рідної землі-2020

Вихованці гуртків прийняли участь у традиційному фестивалі декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва «Стежини рідної землі». Тема фестивалю - "Здорова нація - сильна держава". Фестиваль проводився у дистанційному форматі. Вітаємо лауреатів фестивалю: Яремчук Алісу і Плешнукову Олександру!
Бажаємо подальших творчих успіхів і натхнення!
20-11-2020, 11:07

Зберемо воєдино всю нашу родину

Зберемо воєдино всю нашу родину Сім’я – це місце, де тебе зрозуміють і допоможуть, порадіють твоїм успіхам, а в разі невдачі скажуть: «Ми тебе любимо - і в тебе все обов’язково вийде!». Фестиваль сімейної творчості «Зберемо воєдино всю нашу родину» виявляє і підтримує талановиті та обдаровані родини
19-11-2020, 09:22

Дайджест наших перемог!

Досягнення нашіх гуртківців за останні роки. Пишаємось!
29-05-2020, 14:08

Мистецтво країн Європейського регіону у просторі світової культури

У талановитих педагогів - креативні й успішні вихованці! 

Ексклюзивний майстер клас від Ольги Данілєвської та Марини Івченко на VI Міській науково - практичній конференції "Мистецтво країн Європейського регіону у просторі світової культури" за темами: "Флораріум як частина сучасної світової культури. Шлях до екологічного виховання" і "Техніка гарячого батіка - витончений шлях до взаєморозуміння світоглядів".
Цікаво, сучасно, модно!
3-03-2020, 12:58

Таланти міста Z

20 лютого наші вихованці прийняли участь у міському конкурсі - майстерні дитячої творчості " Таланти міста Z". Вихованці відвідали виставку та майстер - класи. Учасників нагородили грамотами за участь. Діти отримали хороший настрій, позитивні враження та масу задоволення!
22-02-2020, 12:30