» Соціально-реабілітаційний напрям

Соціально-реабілітаційний напрям

 

Соціально-реабілітаційний напрям діяльності гуртків представлений 3 гуртками, 6 груп, в яких навчається 96 дітей (16%). Робота в цих гуртках спрямована перш за все на формування екологічної культури людини, розвиток індивідуальних можливостей, інтересів, нахилів, здібностей вихованців з урахуванням їхнього віку, психофізичних особливостей, стану здоров’я в різноманітних організаційних формах із застосуванням особистісно-орієнтованих педагогічних технологій у поєднанні з природою.

Серед основних задач - надання вихованцям можливості для активних дій щодо пізнання себе як частини природи, суспільства.

Навчальні програми соціально-реабілітаційного напряму розраховані на початковий та основний рівень навчання. Вищого рівня не передбачено.

Відповідно до статті 16 Закону України «Про позашкільну освіту» гурткова діяльність ЗПО «ДП «ЗМБС»» здійснюється згідно типових навчальних програм з позашкільної освіти, затверджених Міністерством освіти і науки України, та адаптованої програми «Барвистий світ».

У 2023-2024 навчальному році під час дії правового режиму воєнного стану робота гуртків організується з використанням технологій дистанційного навчання - онлайн (синхронно та асинхронно) за розкладом та з урахуванням безпекової ситуації.

 

Гуртки соціально-реабілітаційного напряму:

 

Лідерство

Пупченко Світлана Анатоліївна

ПН

ВТ

СР

ЧТ

14.10-15.55,

15.30-15.55,

15.30-17.15,

17.00-18.45,

ЗАК

Дивосвіт

Тимошіва Наталія Вікторівна

Пн, Ср

Вт, Чт

14.30-16.15

ЗПО "ДП "ЗМБС"

Маленькі розумники

Сірицька Анжела Петрівна


Пн, Ср

Вт, Чт

15.00-16.25

 

     ЗГ №60