» » Шефлера деревовидна Araliaceae

Шефлера деревовидна Araliaceae

 

Шефлера деревоподібна Araliaceae

Шеффлера - одна з найпопулярніших кімнатних рослин, яку використовують в якості солітера. Розміри Шеффлери іноді вражають - в умовах квартири вона може вирости до 2 метрів у висоту.

Найбільшого поширення набули такі види:

- Деревоподібна форма має кілька ряболистих різновидів з плямами різного кольору на листках,

- Пальчаста - невисока Шеффлера з розсіченим листям,

- Ефектно виглядає Восьмилистна Шеффлера, яка характеризується наявністю довгого ланцетоподібного листя довжиною 25-30 см,

- Зірколистна Шеффлера - ще один популярний вид, що відрізняється округлим листям яскраво-зеленого відтінку.

Догляд за Шеффлерою досить простий, що робить рослину привабливою для квітникарів - початківців. Рослина світлолюбна, але може знаходитися і в напівзатінених місцях. Ряболистим сортам потрібно більше сонця. Але навіть при недостатньому освітленні рослині буде комфортно. А ось надлишок світла може призвести до появи плям на листі. Оптимальна температура навколишнього середовища для Шеффлери становить 15-20°С. Рослина не любить спеки, що робить її ідеальною горщиковою культурою для офісного озеленення, де температура зазвичай нижче середньої кімнатної. Взимку Шеффлеру слід тримати подалі від опалювальних приладів, в іншому випадку листя її почне жовтіти й опадати. Не любить рослина і протягів, а ось на відкритому повітрі в літній період вона буде почувати себе чудово. Шеффлера любить вологість, причому це стосується як субстрату, так і повітря. Пересихання грунту вкрай небажане. Причому поливати Шеффлеру необхідно тільки теплою і м’якою водою.

У період активного росту рослину додатково підживлюють комплексними добривами.  Молоді рослини пересаджують навесні щороку. Великі екземпляри перевалюють в горщик більшого діаметру. Шар дренажу повинен бути високим, це дозволить уберегти рослину від загнивання. Грунт для пересадки слід брати нейтральний або слабокислий.

Традиційно в якості посадкового матеріалу використовують живці, але можливе розмноження повітряними відводками та насінням. Живці укорінюють у воді або пухкій грунтосуміші на основі піску й дернової землі.

скачать dle 10.2 КиноСвин
26-11-2021, 09:51
891 просмотров
  
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо зайти на сайт под своим именем.
ДОБАВИТЬ КОММЕНТАРИЙ
Ваше имя: *
Ваш e-mail: *
Текст комментария:
Полужирный Наклонный текст Подчеркнутый текст Зачеркнутый текст | Выравнивание по левому краю По центру Выравнивание по правому краю | Вставка смайликов Вставка ссылкиВставка защищенной ссылки Выбор цвета | Скрытый текст Вставка цитаты Преобразовать выбранный текст из транслитерации в кириллицу Вставка спойлера
Код: Включите эту картинку для отображения кода безопасности
обновить, если не виден код
Введите код: