З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ, НАШ БОТАНІЧНИЙ!
Всім співробітникам Запорізького міського ботанічного
саду бажаємо здоров'я, наснаги, любові, миру, божого захисту та
процвітання!
Нехай завжди поряд будуть добрі та вірні друзі, в усіх
ініціативах супроводжує успіх!
Бажаємо чистого, мирного неба, світлих надій,
упевненості у завтрашньому дні та довгих мирних років життя!
Від щирого серця дякуємо вам, друзі!!!
Директор ЗПО «ДП «ЗМБС» Тамара ЄРЬОМІНА
скачать dle 10.2 КиноСвин