» » Півонія кущова (Paeonia suffruticosa)

Півонія кущова (Paeonia suffruticosa)

Півонія кущова

(Paeonia suffruticosa)

Рід - Півонія (Paeonia)

Родина - Півонієві (Paeoniaceae)

Батьківщина - Західний Китай

Півонія кущова(Paeonia × suffruticosa)—рослина роду півонія, родини півонієвихЕндемік Китаю.

Поширена в країнахСхідної Азії. Має великі яскраві квіти.

Вирощують починаючи з епохи Тан (618—907). У давні часи поширити півонію в Китаї допомогли мандрівні ченці, які відвідували буддійські монастирі в найвіддаленіших куточках країни. Вони привозили з собою квіти, які висаджували в монастирських садах.

Кущові (деревовидні) Півоніі - це багаторічні рослини, які мають здерев'янілі пагони. З кожним роком вони утворюють все більший кущ. Навіть в умовах середньої смуги такі квіти можна успішно вирощувати на присадибних і дачних ділянках. Для успішної зимівлі кущів їх слід надійно укрити придатними для цього засобами: деревною стружкою, очеретом, опалим листям, ялиновим гіллям. В таких умовах деревоподібна півонія може нормально пережити навіть морозну зиму.

На даний момент зареєстровано близько 500 сортів деревовидних півоній, велика частина з них - китайські.

Ці квітучі рослини поділяють на 3 групи:

• китайсько-європейські сорти з махровими квітками;

• півонії-гібриди Делавея і Жовтого (дуже схожі види);

• японські напівмахрові і махрові.

Деревовидні півонії китайсько-європейської групи відрізняються великими важкими бутонами. Вони можуть мати найрізноманітніше забарвлення. Відмінною рисою таких кущів є те, що під вагою квіток стебла можуть сильно поникати. Вони нерідко вимагають додаткової опори, що іноді знижує декоративність рослин. Найбільшою популярністю користуються гібриди півоній Делавея і Жовтого. Це обумовлено тим, що такі квіти мають яскраво-жовті бутони, що не характерно для трав'янистих півоній. Один з найпопулярніших сортів - «жовтий яо», має витончені великі квітки і компактні кущі. Японські деревовидні півонії махрових і напівмахрових сортів прикрашають легкі бутони. Їх кущі мають компактну форму.

 

Півонія кущова (Paeonia suffruticosa)

 

скачать dle 10.2 КиноСвин
3-04-2018, 15:25
832 просмотров
  
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо зайти на сайт под своим именем.
КОММЕНТАРИИ
4
ДОБАВИТЬ КОММЕНТАРИЙ
Ваше имя: *
Ваш e-mail: *
Текст комментария:
Код: Включите эту картинку для отображения кода безопасности
обновить, если не виден код
Введите код: