» » Форзиція європейська (Forsythia europaea)

Форзиція європейська (Forsythia europaea)

Форзиція європейська

(Forsythia europaea)

Рід - Форзиція (Forsythia)

Родина - Маслинові(Oleaceae)

Батьківщина - Китай, Японія, Корея.

Форзиція (лат. Forsythia) — рід чагарників та невеликих дерев родини Маслинові, квітучих красивими жовтими квітами. Форзиція Європейська(Forsythia europaea) – релікт третинного періоду. Одна з найбільш зимостійких серед всіх видів.

Форзиція європейська (Forsythia europaea) росте в Албанії, Словаччині та на території колишньої Югославії, всі інші види — у Східній Азії (Китай, Японія, Корея). Така розірваність природного ареалу говорить про давнє походження цього роду.

Наукова родова назва дана рослині на честь шотландського ботаніка Вільяма Форсайта (англ. William Forsyth), який обіймав посаду головного садівника Кенсінгтонського палацу та став одним із засновників Королівського садівничого товариства (англ. Royal Horticultural Society), — він привіз рослину з Китаю у Європу.
Листопадний чагарник або дерево висотою до 2 м, зрідка до 6 м, ширина кущів до 2 м. Листки супротивні, продовгувато-овальні, прості, по краю зубчаті. Довжиною 5-7 см, світло-зеленого кольору.

Квіти золотисті, з короткими пелюстками, зібрані у пазушні пониклі китиці. Плід — яйцевидна коробочка.

Форзиція росте швидко та не дуже вибаглива до ґрунтів, світлолюбна, теплолюбна.
Використовують у садах та парках як декоративну рослину. Декоративні якості виражаються під час квітнення та з кольоровим листям восени. Поширена по усій Україні.

Форзиція європейська  (Forsythia europaea)
Форзиція європейська  (Forsythia europaea)
скачать dle 10.2 КиноСвин
10-04-2018, 11:21
439 просмотров
  
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо зайти на сайт под своим именем.
КОММЕНТАРИИ
3
ДОБАВИТЬ КОММЕНТАРИЙ
Ваше имя: *
Ваш e-mail: *
Текст комментария:
Код: Включите эту картинку для отображения кода безопасности
обновить, если не виден код
Введите код: