» » Ялина європейська рефлекса (Picea abies ,Reflexa’)

Ялина європейська рефлекса (Picea abies ,Reflexa’)

Ялина європейська рефлекса

(Picea abies ,Reflexa’)

Ялина європейська  рефлекса  (Picea abies ,Reflexa’)
Тип: Picea abies 'Reflexa' - дерево хвойне.
Крона: поникла, Плакуча, частіше хвилеподібно стелеться (в залежності від підготовки саджанців), що утворює більш-менш довгий ведучий втечу в основному спадає вниз або» знехотя " росте вгору і в сторони, потім поширюється по землі. В цілому це курганообразная форма, яка розвивається у велику спідницю і там немає чіткого вертикально центрального лідера.
Довговічність: більше 50 років
Темп росту: повільно зростаючий сорт: (2,5 см) на рік; менше, (30 см) протягом 10 років). Висота: 4-6 м., частіше (1,2-1,8 м) ; ширина: 6-8 м., частіше (1,8-2,4 м) . 

Гілки: пухко розгалужені, товсті і жорсткі, молоді пагони з жовтою корою опушені, річний приріст 5-12 див. Нирки дуже великі, верхівкові 6-8 мм завдовжки, на сильних пагонах оточені 2-5 бічними нирками.
Хвоя: темно-зелена. Листя розташовані щільно, жорсткі, 10-12 мм завдовжки, радіальні, від світло-зелених до темно блакитно-зелених, на кожній стороні по 1-4 безперервних устьічних лінії. Голки гострі і залишають «кілочки» на гілках після опадання.
Шишки: Шишкові луски великі і гострі, у верхній частині загнуті назад, шишки світло-коричневі дпинной 10-15 см, яйцеподібні, довгасто-циліндричної форми з крилатим насінням.

Вимога: 
До освітленості: сонце, легка півтінь
До грунту: віддає перевагу середньо кислі, досить родючі, глинисті.
До вологи: віддає перевагу рівномірно-вологим, добре дренованим грунтам.
Морозостійкість хороша -28,9 до -39,9 ° с переносить добре; -50 ° C 
Особливості: віддає перевагу прохолодному літньому клімату. 
Підходить для: солітерной посадки, в групах. Цей сорт можна використовувати як грунтопокривний, стелеться, в рокаріях і альпінаріях. Добре витримує міські умови.
Батьківщина: Кар'є, 1890 р. Дуже стара форма.
скачать dle 10.2 КиноСвин
13-04-2018, 08:57
198 просмотров
  
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо зайти на сайт под своим именем.
ДОБАВИТЬ КОММЕНТАРИЙ
Ваше имя: *
Ваш e-mail: *
Текст комментария:
Код: Включите эту картинку для отображения кода безопасности
обновить, если не виден код
Введите код: