» » Ялина європейська гніздоподібна (Picea abies ,Nidiformis’)

Ялина європейська гніздоподібна (Picea abies ,Nidiformis’)

Ялина звичайна / європейська Нідіформіс (гніздовидна)

Picea abies Nidiformis

            Форма: чудовий вічнозелений декоративний чагарник нагадує за формою гніздо з округлою або плоскою розпростертою компактною кроною, кінці гілок вигнуті назовні, швидкість росту - середня. Одна з небагатьох форм ялини, придатної для створення дуже щільних живоплотів і неповторних Топіарних композицій.

 

Розмір: досягає 1,2м у висоту, при діаметрі крони 2,5 м.

 

Швидкість росту: річний приріст у висоту 5 см, в ширину 8 см.

 

Хвоя: коротка голчаста, жорстка, гостра, яскраво-зелена.

 

Грунт / ґрунт Ялина звичайна Нідіформіс невибаглива до грунту. Віддає перевагу свіжим або вологим, помірно багатим поживними речовинами, піщано-гумусним, глинистим субстратам, від кислих до лужних.

 

Посадка / догляд: саджанці ялини Нідіформіс краще купити в пластиковому контейнері з добривами. Посадкова яма повинна бути більше контейнера приблизно в 1,5-2 рази. Коренева шийка повинна знаходитися на рівні землі.

 

Світло: тіневитривала, на сонці стає щільнішою і яскравішою.

 

Шкідники: найбільш поширені - попелиця ялинова ситхинська небезпечний шкідник ялини колючої, ялини сербської та ялини ситхинскої. Попелиця - це зелена смокчуща комаха розміром всього 1-2 мм з червоними очами викликає появу жовтуватих плям на старій хвої, пізніше хвоя опадає. Червона та жовта галові попелиці висмоктують соки ялинової хвої навесні, в результаті чого на хвойних деревах утворюються шишкуваті, схожі на ананас галли. Уражені гілки відмирають. Бруднувато-білі до чорнуватих гусениці нічного метелика монашки, довжиною до 5 см, об'їдають хвою ялини повністю. Для захисту Вашої ялинки від шкідників рекомендується проводити профілактичне обприскування інсектицидами навесні і повторно влітку (Актара, Енжіо, Актеллік, Матч). Можливі хвороби: шютте звичайне, іржа, хлороз. Для лікування і профілактики можна застосовувати обробку фунгіцидами (Скор, Свитч, Максим, Ордан, Хорус, Квадріс, Радоміл Голд і т.д).

 

Температура:морозостійка на всій території України.

 

Застосування: Ялина звичайна Нідіформіс застосовується для озеленення присадибних ділянок, підходить для використання в японських і кам'янистих садах, на альпійських гірках, для вирощування в контейнерах, на дахах, балконах і терасах, ніколи не стане тягарем для маленького саду. Одна з кращих форм витривалої ялини для топіарного мистецтва - мистецтво фігурної стрижки дерев і чагарників з метою надання їм різних форм скачать dle 10.2 КиноСвин
13-04-2018, 08:56
345 просмотров
  
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо зайти на сайт под своим именем.
ДОБАВИТЬ КОММЕНТАРИЙ
Ваше имя: *
Ваш e-mail: *
Текст комментария:
Код: Включите эту картинку для отображения кода безопасности
обновить, если не виден код
Введите код: